logo


Terminarz : Klasa A - Katowice

KOL Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat
1 20.08.2016 14:00 h Kolejarz 24 Katowice - MK Górnik Katowice3 - 0
1 20.08.2016 15:00 h Victoria Katowice - Urania II Ruda Śląska3 - 0
1 20.08.2016 16:00 h UKS Szopienice - Hetman 22 Katowice4 - 1
1 21.08.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Jastrząb Bielszowice0 - 4
1 21.08.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - KP Katowice8 - 0
1 21.08.2016 11:00 h AKS II Mikołów - 1.FC Katowice0 - 1
1 21.08.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - Strażak Mikołów0 - 3
2 27.08.2016 16:00 h 1.FC Katowice - Victoria Katowice2 - 0
2 27.08.2016 17:00 h Hetman 22 Katowice - Kolejarz 24 Katowice1 - 3
2 28.08.2016 11:00 h Jastrząb Bielszowice - Strażak Mikołów1 - 0
2 28.08.2016 11:00 h Urania II Ruda Śląska - Stadion Śląski Chorzów1 - 5
2 28.08.2016 11:00 h MK Górnik Katowice - AKS II Mikołów4 - 3
2 28.08.2016 11:00 h KP Katowice - UKS Szopienice0 - 3
2 28.08.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Górnik 09 Mysłowice1 - 4
3 03.09.2016 16:00 h UKS Szopienice - MKS Siemianowiczanka II5 - 1
3 04.09.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - Jastrząb Bielszowice2 - 1
3 04.09.2016 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - KP Katowice3 - 0
3 04.09.2016 11:00 h AKS II Mikołów - Hetman 22 Katowice4 - 2
3 04.09.2016 11:00 h Victoria Katowice - MK Górnik Katowice1 - 1
3 04.09.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - 1.FC Katowice3 - 0
3 04.09.2016 11:00 h Strażak Mikołów - Urania II Ruda Śląska3 - 0
4 10.09.2016 16:00 h 1.FC Katowice - Strażak Mikołów3 - 3
4 10.09.2016 17:00 h Hetman 22 Katowice - Victoria Katowice2 - 5
4 11.09.2016 11:00 h Jastrząb Bielszowice - Urania II Ruda Śląska1 - 1
4 11.09.2016 11:00 h MK Górnik Katowice - Stadion Śląski Chorzów2 - 2
4 11.09.2016 11:00 h KP Katowice - AKS II Mikołów6 - 1
4 11.09.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Kolejarz 24 Katowice2 - 0
4 11.09.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - UKS Szopienice3 - 2
5 17.09.2016 16:00 h UKS Szopienice - Jastrząb Bielszowice0 - 0
5 18.09.2016 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Górnik 09 Mysłowice0 - 8
5 18.09.2016 11:00 h AKS II Mikołów - MKS Siemianowiczanka II3 - 1
5 18.09.2016 11:00 h Victoria Katowice - KP Katowice1 - 2
5 18.09.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - Hetman 22 Katowice3 - 4
5 18.09.2016 11:00 h Strażak Mikołów - MK Górnik Katowice3 - 2
5 18.09.2016 11:00 h Urania II Ruda Śląska - 1.FC Katowice4 - 0
6 24.09.2016 16:00 h UKS Szopienice - Kolejarz 24 Katowice4 - 1
6 24.09.2016 17:00 h Hetman 22 Katowice - Strażak Mikołów0 - 6
6 25.09.2016 11:00 h Jastrząb Bielszowice - 1.FC Katowice0 - 1
6 25.09.2016 11:00 h MK Górnik Katowice - Urania II Ruda Śląska0 - 2
6 25.09.2016 11:00 h KP Katowice - Stadion Śląski Chorzów8 - 1
6 25.09.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Victoria Katowice0 - 1
6 25.09.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - AKS II Mikołów5 - 2
7 01.10.2016 16:00 h 1.FC Katowice - MK Górnik Katowice4 - 1
7 02.10.2016 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Jastrząb Bielszowice0 - 3
7 02.10.2016 11:00 h AKS II Mikołów - UKS Szopienice1 - 3
7 02.10.2016 11:00 h Victoria Katowice - Górnik 09 Mysłowice1 - 9
7 02.10.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - MKS Siemianowiczanka II0 - 4
7 02.10.2016 11:00 h Strażak Mikołów - KP Katowice6 - 1
7 02.10.2016 11:00 h Urania II Ruda Śląska - Hetman 22 Katowice8 - 0
8 08.10.2016 16:00 h Hetman 22 Katowice - 1.FC Katowice1 - 1
8 08.10.2016 16:00 h UKS Szopienice - Victoria Katowice3 - 0
8 09.10.2016 11:00 h Jastrząb Bielszowice - MK Górnik Katowice3 - 1
8 09.10.2016 11:00 h KP Katowice - Urania II Ruda Śląska0 - 0
8 09.10.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Strażak Mikołów0 - 2
8 09.10.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - Stadion Śląski Chorzów4 - 0
8 09.10.2016 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - AKS II Mikołów2 - 1
9 15.10.2016 11:00 h MK Górnik Katowice - Hetman 22 Katowice3 - 3
9 15.10.2016 15:00 h Victoria Katowice - Kolejarz 24 Katowice4 - 4
9 15.10.2016 15:30 h 1.FC Katowice - KP Katowice2 - 4
9 16.10.2016 11:00 h AKS II Mikołów - Jastrząb Bielszowice3 - 2
9 16.10.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - UKS Szopienice1 - 1
9 16.10.2016 11:00 h Strażak Mikołów - Górnik 09 Mysłowice3 - 5
9 16.10.2016 11:00 h Urania II Ruda Śląska - MKS Siemianowiczanka II1 - 3
10 22.10.2016 16:00 h UKS Szopienice - Strażak Mikołów3 - 1
10 23.10.2016 11:00 h Jastrząb Bielszowice - Hetman 22 Katowice3 - 0
10 23.10.2016 11:00 h KP Katowice - MK Górnik Katowice2 - 1
10 23.10.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - 1.FC Katowice3 - 1
10 23.10.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - Urania II Ruda Śląska6 - 1
10 23.10.2016 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Stadion Śląski Chorzów3 - 2
10 23.10.2016 11:00 h AKS II Mikołów - Victoria Katowice3 - 0
11 29.10.2016 15:00 h 1.FC Katowice - Górnik 09 Mysłowice0 - 5
11 29.10.2016 15:00 h Hetman 22 Katowice - KP Katowice4 - 8
11 30.10.2016 11:00 h Victoria Katowice - Jastrząb Bielszowice0 - 4
11 30.10.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - AKS II Mikołów5 - 4
11 30.10.2016 11:00 h Strażak Mikołów - Kolejarz 24 Katowice0 - 3
11 30.10.2016 11:00 h Urania II Ruda Śląska - UKS Szopienice2 - 3
11 30.10.2016 11:00 h MK Górnik Katowice - MKS Siemianowiczanka II1 - 4
12 05.11.2016 16:00 h UKS Szopienice - 1.FC Katowice10 - 0
12 06.11.2016 11:00 h Jastrząb Bielszowice - KP Katowice2 - 1
12 06.11.2016 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Hetman 22 Katowice5 - 1
12 06.11.2016 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - MK Górnik Katowice3 - 0
12 06.11.2016 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Urania II Ruda Śląska2 - 1
12 06.11.2016 11:00 h AKS II Mikołów - Strażak Mikołów2 - 3
12 06.11.2016 11:00 h Victoria Katowice - Stadion Śląski Chorzów8 - 4
13 12.11.2016 13:00 h Hetman 22 Katowice - Górnik 09 Mysłowice0 - 8
13 13.11.2016 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - Jastrząb Bielszowice0 - 0
13 13.11.2016 11:00 h Strażak Mikołów - Victoria Katowice3 - 0
13 13.11.2016 11:00 h Urania II Ruda Śląska - AKS II Mikołów5 - 0
13 13.11.2016 11:00 h 1.FC Katowice - Kolejarz 24 Katowice0 - 1
13 13.11.2016 11:00 h MK Górnik Katowice - UKS Szopienice0 - 2
13 13.11.2016 11:00 h KP Katowice - MKS Siemianowiczanka II2 - 2
14 18.03.2017 11:00 h MK Górnik Katowice - Kolejarz 24 Katowice4 - 2
14 18.03.2017 11:00 h 1.FC Katowice - AKS II Mikołów4 - 0
14 18.03.2017 11:00 h Urania II Ruda Śląska - Victoria Katowice1 - 1
14 18.03.2017 11:00 h Strażak Mikołów - Stadion Śląski Chorzów3 - 0
14 18.03.2017 11:00 h KP Katowice - Górnik 09 Mysłowice0 - 3
14 18.03.2017 14:00 h Hetman 22 Katowice - UKS Szopienice0 - 1
14 09.05.2017 18:00 h Jastrząb Bielszowice - MKS Siemianowiczanka II3 - 0
15 25.03.2017 12:30 h Victoria Katowice - 1.FC Katowice4 - 0
15 25.03.2017 14:00 h Kolejarz 24 Katowice - Hetman 22 Katowice3 - 1
15 25.03.2017 14:00 h Górnik 09 Mysłowice - MKS Siemianowiczanka II5 - 0
15 25.03.2017 15:30 h Strażak Mikołów - Jastrząb Bielszowice0 - 3
15 26.03.2017 11:00 h AKS II Mikołów - MK Górnik Katowice0 - 6
15 26.03.2017 11:00 h UKS Szopienice - KP Katowice3 - 0
15 26.03.2017 13:30 h Stadion Śląski Chorzów - Urania II Ruda Śląska1 - 0
16 01.04.2017 11:00 h Jastrząb Bielszowice - Górnik 09 Mysłowice3 - 5
16 01.04.2017 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - UKS Szopienice0 - 0
16 01.04.2017 11:00 h KP Katowice - Kolejarz 24 Katowice0 - 3
16 01.04.2017 11:00 h Hetman 22 Katowice - AKS II Mikołów8 - 0
16 01.04.2017 11:00 h MK Górnik Katowice - Victoria Katowice8 - 1
16 01.04.2017 11:00 h 1.FC Katowice - Stadion Śląski Chorzów4 - 3
16 01.04.2017 11:00 h Urania II Ruda Śląska - Strażak Mikołów2 - 3
17 08.04.2017 11:00 h Urania II Ruda Śląska - Jastrząb Bielszowice2 - 3
17 08.04.2017 11:00 h Strażak Mikołów - 1.FC Katowice4 - 4
17 08.04.2017 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - MK Górnik Katowice1 - 5
17 08.04.2017 11:00 h AKS II Mikołów - KP Katowice3 - 0
17 08.04.2017 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - MKS Siemianowiczanka II1 - 0
17 08.04.2017 15:00 h Victoria Katowice - Hetman 22 Katowice2 - 4
17 09.04.2017 11:00 h UKS Szopienice - Górnik 09 Mysłowice4 - 4
18 22.04.2017 11:00 h KP Katowice - Victoria Katowice0 - 3
18 22.04.2017 14:00 h MK Górnik Katowice - Strażak Mikołów3 - 3
18 22.04.2017 16:00 h Jastrząb Bielszowice - UKS Szopienice0 - 2
18 22.04.2017 16:00 h Górnik 09 Mysłowice - Kolejarz 24 Katowice4 - 0
18 22.04.2017 16:00 h Hetman 22 Katowice - Stadion Śląski Chorzów1 - 3
18 22.04.2017 17:00 h 1.FC Katowice - Urania II Ruda Śląska1 - 6
18 23.04.2017 15:30 h MKS Siemianowiczanka II - AKS II Mikołów7 - 2
19 29.04.2017 15:00 h Victoria Katowice - MKS Siemianowiczanka II1 - 8
19 29.04.2017 17:00 h 1.FC Katowice - Jastrząb Bielszowice4 - 6
19 29.04.2017 18:00 h Stadion Śląski Chorzów - KP Katowice3 - 0
19 16.05.2017 11:00 h Urania II Ruda Śląska - MK Górnik Katowice2 - 3
19 16.05.2017 14:30 h AKS II Mikołów - Górnik 09 Mysłowice2 - 4
19 16.05.2017 18:00 h Strażak Mikołów - Hetman 22 Katowice5 - 2
19 16.05.2017 18:00 h Kolejarz 24 Katowice - UKS Szopienice0 - 7
20 06.05.2017 11:00 h Jastrząb Bielszowice - Kolejarz 24 Katowice1 - 0
20 06.05.2017 11:00 h UKS Szopienice - AKS II Mikołów7 - 1
20 06.05.2017 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - Victoria Katowice4 - 1
20 06.05.2017 11:00 h MKS Siemianowiczanka II - Stadion Śląski Chorzów1 - 0
20 06.05.2017 11:00 h KP Katowice - Strażak Mikołów0 - 3
20 06.05.2017 11:00 h MK Górnik Katowice - 1.FC Katowice8 - 1
20 06.05.2017 17:00 h Hetman 22 Katowice - Urania II Ruda Śląska2 - 3
21 13.05.2017 11:00 h MK Górnik Katowice - Jastrząb Bielszowice1 - 0
21 13.05.2017 11:00 h Urania II Ruda Śląska - KP Katowice3 - 0
21 13.05.2017 11:00 h Strażak Mikołów - MKS Siemianowiczanka II2 - 1
21 13.05.2017 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - Górnik 09 Mysłowice1 - 5
21 13.05.2017 11:00 h Victoria Katowice - UKS Szopienice1 - 2
21 13.05.2017 11:00 h AKS II Mikołów - Kolejarz 24 Katowice3 - 1
21 13.05.2017 17:00 h 1.FC Katowice - Hetman 22 Katowice3 - 8
22 20.05.2017 11:00 h Jastrząb Bielszowice - AKS II Mikołów1 - 0
22 20.05.2017 11:00 h Kolejarz 24 Katowice - Victoria Katowice2 - 1
22 20.05.2017 11:00 h UKS Szopienice - Stadion Śląski Chorzów3 - 1
22 20.05.2017 11:00 h Górnik 09 Mysłowice - Strażak Mikołów8 - 1
22 20.05.2017 11:00 h KP Katowice - 1.FC Katowice0 - 3
22 20.05.2017 17:00 h Hetman 22 Katowice - MK Górnik Katowice2 - 3
22 22.05.2017 17:00 h MKS Siemianowiczanka II - Urania II Ruda Śląska_ - _
23 27.05.2017 11:00 h MK Górnik Katowice - KP Katowice_ - _
23 27.05.2017 11:00 h 1.FC Katowice - MKS Siemianowiczanka II_ - _
23 27.05.2017 11:00 h Urania II Ruda Śląska - Górnik 09 Mysłowice_ - _
23 27.05.2017 11:00 h Strażak Mikołów - UKS Szopienice_ - _
23 27.05.2017 11:00 h Stadion Śląski Chorzów - Kolejarz 24 Katowice_ - _
23 27.05.2017 11:00 h Victoria Katowice - AKS II Mikołów_ - _
23 27.05.2017 17:00 h Hetman 22 Katowice - Jastrząb Bielszowice_ - _


 

Najbliższy mecz

Datum So, 27. Maj. 2017 Beginn 17:00
Hetman 22 Katowice
Hetman 22 K-ce
-:- Jastrząb Bielszowice
Jastrząb B.

Ostatni mecz

Datum So, 20. Maj. 2017 Beginn 17:00
Hetman 22 Katowice
Hetman 22 K-ce
2:3 MK Górnik Katowice
MK Górnik

Tabela - Klasa A

# Zespół M PKT
1 Górnik 09 22 64
2 UKS Szopienice 22 55
3 Jastrząb B. 22 42
4 Strażak Mikołów 22 42
5 Kolejarz Katowice 22 37
6 MK Górnik 22 31
7 Siemianowiczanka II 21 29
8 Urania II R.Śl. 21 24
9 1.FC Katowice 22 24
10 Victoria K-ce 22 21
11 Stadion Śląski 22 21
12 KP Katowice 22 20
13 AKS II Mikołów 22 18
14 Hetman 22 K-ce 22 14

Najbliższa kolejka

Kalendarz

Tabela - Juniorzy 00-02

Stronę odwiedziło:

296039
DzisiajDzisiaj1277
WczorajWczoraj1791
W tym tygodniuW tym tygodniu4516
W tym miesiącuW tym miesiącu39849
OgólnieOgólnie296039
Twój adres IP 54.224.3.148

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.