logo

Transfery - juniorzy

SEZON 2016-17

 

PRZYBYLI:

Badowski (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Beer (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Będkowski (wolny transfer), Dromowicz (UKS Szopienice - transfer definitywny), Dudek (wolny zawodnik), Einehmer (woly zawodnik), Gawdziakowski (wolny zawodnik), Gnyp (wolny zawodnik), Hemka Paweł (wolny transfer), Hemka Tomek (wolny zawodnik), Jureczko (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Kaczmarczyk (wolny zawodnik), Kłosek (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Kita (okres próbny),  Kopica (wolny transfer), Korczyński (wolny zawodnik),  Kornatowski (Rozwój Katowice - transfer definitywny), Kosmalski (wolny zawodnik), Kowalik (wolny zawodnik), Krzywoń (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Lubieniecki (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Łubianka (wolny zawodnik), Madera (wolny zawodnik),  Malina (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Michalski (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Nelc (wolny zawodnik), Nowak Kamil (wolny zawodnik), Oleksowicz (wolny zawodnik),  Owczarczyk (wolny zawodnik), Plutecki (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Pohl (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Potempa (wolny zawodnik), Przygoda (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Sałbut (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Sieja (wolny zawodnik), Siejak (1.FC Katowice - roczne wypożyczenie), Skrzypek (wolny zawodnik), Stefanek (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Stolorz (wolny zawodnik), Strzewiczek (wolny zawodnik), Szołtysik (wolny transfer), Szydło (wolny zawodnik), Śliwak (Rozwój Katowice - wolny transfer), Wasilewski (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Wróbel (wolny zawodnik), Wydra (UKS Szopienice - roczne wypożyczenie), Zellner (wolny zawodnik), Zięba (wolny zawodnik).

 

ODESZLI:

Cygan, Dudek, Gnyp, Hanzel, Jureczko, Karolczyk, Kornatowski, Kosmalski, Kowalik, Kita, Lubieniecki, Łubianka, Madera, Nowak Kamil, Oleksowicz, Piwowarski, Pohl, Sieja, Siejak, Sobek, Stolorz, Szydło, Wasilewski, Wróbel, Zellner.


 

Najbliższy mecz

Ostatni mecz


Brak informacji

Tabela - Klasa A

# Zespół M PKT
1 Górnik 09 24 70
2 UKS Szopienice 24 61
3 Jastrząb B. 24 48
4 Strażak Mikołów 24 45
5 Kolejarz Katowice 24 40
6 MK Górnik 24 37
7 Siemianowiczanka II 24 35
8 Urania II R.Śl. 24 24
9 Victoria K-ce 24 24
10 1.FC Katowice 24 24
11 Stadion Śląski 24 22
12 KP Katowice 24 20
13 AKS II Mikołów 24 19
14 Hetman 22 K-ce 24 17

Najbliższa kolejka

Kalendarz

Tabela - Juniorzy 00-02

Stronę odwiedziło:

354885
DzisiajDzisiaj1101
WczorajWczoraj1694
W tym tygodniuW tym tygodniu2795
W tym miesiącuW tym miesiącu46972
OgólnieOgólnie354885
Twój adres IP 107.22.46.150

Powered by Joomla!. Design by: themza joomla 2.5 theme  Valid XHTML and CSS.